Монтана води на Спартак с 1:0 през първото полувреме на мача от

...

Първо полувреме: Монтана - Спартак 1:1

Монтана води на Спартак с 1:0 през първото полувреме на мача от последния 38-и кръг във Втора лига на стадион " Огоста ".

Варненци са подкрепяни от близо 50 свои последователи, които пътуваха с коли от морската столица и София. Те са повече от публиката на домакините и окуражават бурно своите. Спартак към този момент се завърна в елита, само че при победа днес ще приключи преди всичко и ще получи Шампионската купа.

Срещата се играе при топло и задушно време, като температурата на въздуха е 34.5 градуса.

В първите 25 минути играта е равностойна, без интересни обстановки пред двете порти.

В 27-ата минута обаче домакините превърнаха първото си състояние в гол. След центриране и последвал удар на състезател на Монтана, топката бе блокирана от бранител на " соколите " и отскочи към Лиандро Мартис, който отблизо я насочи в мрежата - 1:0 за Монтана.

Съставът на Спартак: 21. Иван Дичевски, 6. Генади Луго, 4. Петър Патев, 19. Никола Борисов, 2. Велислав Боев, 17. Цветан Илиев, 10. Янчо Андреев, 14. Веселин Любомиров, 20. Николай Иванов, 27. Иван Колев, 7. Георги Бабалиев.

Резерви: 12. Християн Славов, 22. Лаур Кицану, 45. Даниел Начев, 8. Георги Георгиев, 23. Мартин Василев, 3. Ибрям Ибрям

Срещата се управлява от Георги Иванов от Пловдив.
Източник: petel.bg